













Uitklapbare Standaard voor de Hema H10
Minimalistisch design
Multi-stand
Gewicht: 196g
Maten: 180 x 25 x 10 mm
Ons artikelnummer: A05-191134
Lees de volledige beschrijving
Bekijk de combinatie aanbiedingen
15.95
Ruim voorradig

Hema h10
Universele pasvorm
Supersnelle levering
Binnen 16 uur en 13 minuten besteld, morgen bezorgd!
Binnen
16 uur en 13 minuten
besteld (op werkdagen),
vandaag nog verstuurd!*
Binnen
16 uur en 13 min
besteld (op werkdagen), vandaag nog verstuurd!*
Combinatie aanbiedingen met populaire accessoires
Combineer Uitklapbare Standaard voor de Hema H10 met een van onze best verkochte accessoires!
-2 tripod standaard -2
Zilveren Stylus Pen
Stylus touch pen geschikt voor de Hema H10.
De stylus pen zorgt ervoor dat er geen vingerafdrukken op het scherm van uw Hema H10 komen. Door de clip kunt u de stylus vastmaken aan de hoes van uw H10 en vergeet u hem nooit meer.
Met een stylus kunt u altijd het scherm bedienen, ook al hebt u handschoenen aan. Uiteraard is de pen ook prima te gebruiken bij het spel Draw Something.
Ook verkrijgbaar in het zwart.
Merk: i12Cover





Combineer met: Schermreiniger voor het scherm van elektronische apparatuur
€ 13.99 + 8.25
Combinatie bestellen
Schermreiniger voor het scherm van elektronische apparatuur
Screen Cleaner om het scherm van uw Hema H10 weer schoon en doorzichtig te krijgen.
Na verloop van tijd komt er een vieze laag van vette vingers en stof op het touchscreen van uw Hema H10, die het zicht belemmeren. Een druppel schermreiniger is voldoende om uw scherm in een handomdraai weer schoon te krijgen.
De schermreiniger brengt extra beschermlaagje aan op het touchscreen, zodat er minder snel nieuwe vlekken en vegen op komen.
Waarschuwing: gebruik NOOIT zomaar een algemeen schoonmaakmiddel. Het scherm van uw Hema H10 heeft namelijk een speciale beschermlaag die kan worden aangetast indien alcoholhoudende schoonmaakmiddelen worden gebruikt. Ook sommige andere schoonmaakmiddelen kunnen deze beschermlaag aantasten.
✓ Inclusief schoonmaakdoekje en antistatische borstel
✓ Inhoud: 35 ml



Stylus met Led Lamp en Laser Pointer
Stylus 3-in-1 voor Hema H10
De Stylus pen van i12Cover voor de Hema H10 is een eersteklasse Stylus. In deze pen komen drie producten samen tot één accessoire.
Deze stylus is net zo thuis op een touchscreen als ook op een projectiescherm, vanwege een ingebouwde laser pointer.
Voor uw touchscreen is de i12Cover Stylus Pen een evenwichtige aanwijzer met een zachte rubberen tip speciaal ontworpen om uw vinger na te bootsen. Het houdt het touchscreen van uw Hema H10 vrij van vingerafdrukken en vlekken en tevens heeft u meer controle bij de bediening van uw touchscreen.
De stylus pen is perfect voor het nauwkeurig maken van tekeningen en het snel schrijven van teksten op uw Hema H10 of ander werk waarbij u een fijnere mate van controle nodig heeft dan uw vinger. Deze i12Cover Stylus pen levert soepel en moeiteloos grote prestaties en met de gevoelige touchtip wordt schrijven op uw tablet een vederlichte ervaring.



Beschrijving
Handige Compass standaard voor de Hema H10.
Universele uitklapbare standaard voor uw Hema H10. De tripod tablet / eReader standaard heeft een mooi minimalistisch design en is gemaakt van lichtgewicht aluminium. Dankzij de Multi-stand is de Hema H10 zowel liggend in toetsenbordpositie, als rechtopstaand (in portret en landschapmodus) te gebruiken in deze standaard.
Merk i12Cover
Deze standaard is super kan het in meerdere posities gebruiken ben er super blij mee
- Makkelijk uitklappen
- Blijft goed staan
- Meerdere posities
- Ingeklapt lekker klein
- Makkelijk opbergen
Fijn snel
Prima
Perfecte webshop snel en met een prima terugkoppeling bij vertraging.