Diamond Class Case 360° draaibaar voor Icarus Omnia m703bk
360 graden draaibare Multi-stand
Stijlvol ruitjes patroon
Slim bevestigingssysteem
Optimale bescherming
Ons artikelnummer: C335-307084
Lees de volledige beschrijving
Bekijk de combinatie aanbiedingen
15.95
Ruim voorradig

Icarus Omnia m703bk
Universele pasvormSupersnelle levering
Combinatie aanbiedingen met populaire accessoires
Combineer Diamond Class Case 360° draaibaar voor Icarus Omnia m703bk met een van onze best verkochte accessoires!
Combineer met: Schermreiniger voor het scherm van elektronische apparatuur
€ 13.99 + 8.25
Combinatie bestellen
Beschrijving
Diamond Class Designer Case 360 voor Icarus Omnia m703bk.
Universele case geschikt voor een Icarus Omnia m703bk.
Dit is een tablet case uit de extra luxe Diamond Class serie van het merk i12Cover. Deze versie is voorzien van een stijlvol ruitjespatroon, met een gewatteerde lederlook. De Multi-stand in de case maakt het mogelijk om uw Icarus Omnia m703bk 360 graden te draaien. De case biedt uw Icarus Omnia m703bk optimale bescherming tegen onder andere krassen, val- en stootschade. Veilig bevestigd in de beschermhoes kunt u het toestel met een gerust hart meenemen naar bijvoorbeeld uw werk, studie, onderweg en op vakantie.
Diamond Class kwaliteit
De hoezen uit de Diamond Class serie van i12Cover staan voor extra kwaliteit en uitstraling. Deze case 360 is vervaardigd van stevig PU leer met stijlvol ruit motief, dat zorgt voor een langdurige bescherming. De binnenzijde is voorzien van een zachte microvezel voering. U merkt dat u met deze case kwaliteit in handen heeft.
Slim bevestigingssysteem
Met dank aan het slimme bevestigingssysteem zal uw Icarus Omnia m703bk prima passen in deze Diamond Class case. Uw Icarus Omnia m703bk wordt stevig vastgehouden met drie beklede buigbare klemmen (twee onder en 1 links) en één uitschuifbare klem in de rechterbovenhoek. Door deze houder naar voren te trekken en tegelijkertijd iets op te tillen, plaatst u uw Icarus Omnia m703bk het gemakkelijkst in de case.
360 graden draaibare Multi-stand
Deze Diamond Class Case heeft een 360 graden draaibare Multi-stand functie. Hierdoor is het mogelijk om uw Icarus Omnia m703bk rechtop in zowel landschap positie als in de portret stand te plaatsen. Drie gleuven zorgen voor extra stabiliteit om ervoor te zorgen dat het toestel niet weg zal glijden als deze schuin in de case staat. Maar in principe kunt u uw Icarus Omnia m703bk in elke gewenste kijkhoek plaatsen. Dit is te danken aan de binnenvoering welke een soort remmende functie heeft.
De standaard is ideaal voor het bekijken van video`s en andere media, mits mogelijk, op uw Icarus Omnia m703bk. Plaats de hoes met daarin de Icarus Omnia m703bk eenvoudigweg op een tafel of bureau. Zo hoeft u hem niet continu vast te blijven houden.
Door een drukknopsysteem is het binnenste gedeelte uit de hoes te "klikken", zodat er extra makkelijk met de Icarus Omnia m703bk te werken is op momenten dat er geen standfunctie nodig is.
Belangrijke kenmerken
Enkele voordelen van deze 360 graden draaibare Icarus Omnia m703bk case uit de Diamond Class serie zijn onder andere:
✓ Uw Icarus Omnia m703bk is roteerbaar in de case
✓ Hoogwaardig materiaalgebruik
✓ Slim bevestigingssysteem
✓ Biedt optimale bescherming
✓ Stijlvol ruitjes patroon
✓ Magneetsluiting
Bestel direct!
Op zoek naar een stijlvolle en functionele beschermhoes voor uw Icarus Omnia m703bk? De cover is voorzien van een mooi ruitjespatroon. Bestel deze Diamond Class Case met roteerbare Multi-stand nu voordelig online in de shop.
Merk: i12Cover