















3 in 1 Strijkijzer oplaadkabel 2A met snelladen, 120 cm lang
Met de 3 meestgebruikte stekkers
Extra stevig met stoffen omhulsel
Geschikt voor snelladen
Kan 3 toestellen tegelijk opladen
Ons artikelnummer: ST70-327390
Lees de volledige beschrijving
Bekijk de combinatie aanbiedingen
8.90
Ruim voorradig

Diverse Apparaten
Universele pasvorm
Supersnelle levering (brievenbus pakket)
Binnen 7 uur en 10 minuten besteld, morgen bezorgd!
Binnen
7 uur en 10 minuten
besteld,
morgen
thuisbezorgd!
Binnen
7 uur en 10 min
besteld, morgen bezorgd!
Combinatie aanbiedingen met populaire accessoires
Combineer 3 in 1 Strijkijzer oplaadkabel 2A met snelladen, 120 cm lang met een van onze best verkochte accessoires!
-2 3 in 1 oplaadkabel -2

Combineer met: Universele USB Lader voor tablet, telefoon of eReader 2.4A
€ 13.99 + 6.75
Combinatie bestellen
Universele USB Lader voor tablet, telefoon of eReader 2.4A
USB Oplader voor Universeel Universeel, Fast Charger / Snellader 12W, 2.4A.
Deze handige USB lader in de kleur zwart kan gebruikt worden als extra lader voor uw Universeel Universeel. Gebruik deze lader bijvoorbeeld thuis, op het werk of neem het mee op vakantie. Zo beschikt u altijd en overal over een krachtige USB lader van 2.4 Ampère om uw Universeel Universeel extra snel mee op te laden.
Een ingebouwde zekering beschermt tegen overspanning en kortsluiting tijdens het opladen. Daarnaast zorgt de adapter dankzij een slimme techniek, dat er niet te veel ampère wordt gestuurd naar uw smartphone of tablet zodat het apparaat zo spoedig mogelijk oplaad zonder risico`s!
Deze Travel Adapter beschikt over een Europese stekker. Dit betekent dat u hem, behalve thuis of op het werk, ook in de meeste Europese landen kunt gebruiken. Dankzij de 2.4 Ampère voorziet deze charger uw Universeel Universeel snel van een verse lading energie. Deze USB oplader is compact, zodat hij makkelijk mee te nemen is. De oplader beschikt aan de achterkant over een female USB ingang. De oplader beschikt aan de achterkant over 2 outputs met female USB ingang. Hiermee kunt u 2 verschillende apparaten opladen!
Technische details
✓ Europese stekker
✓ Input: 110-240V AC (Wisselspanning) ~ 50/60Hz
✓ 2 x Output: 5V 2.4 Ampère





Beschrijving
3 in 1 strijkijzer oplaadkabel (Geschikt voor 2 Ampere) 1.2 meter.
Universele oplaadkabel met USB, USB-C, Micro USB en lightning aansluiting. Met deze kabel kunt u uw smartphone, tablet, ipad en e-reader opladen ook kan de kabel gebruikt worden om data over te zetten. De kabel is compact en licht van gewicht, dus makkelijk mee te nemen.
Door het stoffen omhulsel wat ook gebruikt wordt in een kabel voor een strijkijzer, is deze laadkabel veel sterker dan een standaard kabel en zal hij langer meegaan.
De USB oplaadkabel is geschikt tot 2000mA, en is dus ook geschikt voor wat zwaardere apparaten met dank aan de extra hoge stroom doorvoer. Dit zorgt er tevens voor dat uw telefoon of tablet extra snel wordt opgeladen.
De Laadkabel beschikt over 3 verschillende outputs, extra handig omdat je hem kunt gebruiken met verschillende apparaten. Ook kunt u eventueel 3 verschillende apparaten tegelijkertijd opladen, afhankelijk van de gebruikte adapter zal dit minder snel kunnen gaan dan als deze afzonderlijk worden geladen. De kortste laadtijd wordt gehaald als er 1 apparaat tegelijk wordt geladen.